Oferta = pokoje do wynajęcia w Zębie

W naszej ofercie posiadamy pokoje zarówno 2-osobowe, 3-osobowe, 4- osobowe, jak i 5-osobowe. Pokoje wyposażone są w łazienki. Z zza okien rozpościera się widok naszych pięknych Tatr. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, bez względu na porę dnia i nocy każdy może sobie we własnym zakresie przygotować zarówno posiłek, przekąskę jak i kanapki, które okażą się nieocenione podczas górskich wędrówek. Do dyspozycji gości jest sala kominkowa wraz z obszerną jadalnią oraz tarasem widokowym.

Mamy i coś dla naszych milusińskich, w naszym ośrodku posiadamy łóżeczko turystyczne,wanienkę oraz praktyczne krzesło do karmienia dzieci a także mnóstwo zabawek oraz gier. Gdy pogada dopisze nasi milusińscy mogą bawić się na naszym przy ośrodkowym placu zabaw. Jak na XXI wiek przystało i w naszym ośrodku wypoczynkowym Jaroszówka w Zębie posiadamy dostęp do internetu, na wyposażeniu pokoi są telewizory.

Jesteśmy w górach to i nie mogło zabraknąć sprzętu narciarskiego oraz rowerów górskich. Jak Państwo widzą każdy tutaj z pewnością znajdzie coś dla siebie. :)